مدیراما

وقتی صحبت از تدوین مبانی نظری می کنیم به واقع منظور ما تولید یک محتوای با کیفیت، دقیق و به روز در مورد یک مفهوم مدیریتی است. فرض کنید که موضوع پایان نامه شما «بررسی اثر سرمایه اجتماعی و سرمایه فکری بر روی به اشتراک گذاری دانش در سازمان» باشد. بنابراین لازم است تا در فصل دوم پایان نامه خود بر روی این سه موضوع یعنی سرمایه اجتماعی، سرمایه فکری و تسهیم دانش مبانی نظری و پیشینه پژوهش بنویسید.

فصل دوم در پایان نامه های کارشناسی ارشد مدیریت معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ صفحه است و برای نگارش آن لازم است تا شما به منابع علمی، به خصوص مقالات به روز دسترسی داشته باشید. برای هر مفهوم بایستی تاریخچه، مفاهیم، مدل ها و چارچوب ها شرح داده شده و در نهایت پیشینه پژوهش داخلی و خارجی در مورد آنها نوشته شود.

محتوایی که تولید می شود هم در فصل دوم و هم در فصل پنجم به منظور مقایسه نتایج پژوهش شما با دیگر پژوهش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیراما به دو دلیل به بهترین نحو می تواند این محتوا را برای شما تولید کند. اول آنکه این کار را بارها و بارها انجام داده و تنها وب سایت در حوزه مدیریت است که بیش از هزار نوشته در مورد مفاهیم مدیریت را در خود به اشتراک گذاشته است که این خود نشان دهنده تجربه مدیراما در زمینه تولید محتوا در حوزه دانش مدیریت است و دوم آنکه دسترسی وسیعی به پایگاه های علمی به روز و معتبر دنیا دارد.

 این نکته را در نظر داشته باشید که تدوین یک مبانی نظری ۵۰ صفحه ای تقریبا ۱۰ روز زمان می برد. ما مبانی نظری را در قالب فایل ورد (doc.) برای شما ارسال می کنیم که تمامی نکات ویرایشی در آن رعایت شده اند. همچنین تمامی مقالاتی که استفاده کرده ایم را نیز خدمتتان ارسال می کنیم.

اگر درخواستی برای تدوین مبانی نظری دارید آن را در (اینجا) ثبت کنید. لطفا درخواست خود را به صورت دقیق یادداشت کنید و ایمیل و شماره تلفن را درست بنویسید. ما در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ می دهیم.

مدیراما همیار شما در مسیر تحصیلی