مدیراما

شاید قبل از شروع به نوشتن پروپوزال (که البته اگر قبل از آن در مورد تکالیف درسی و یا نگارش مقاله دست به قلم نشده باشید، شاید مرحله سختی هم به حساب بیاید) این سوال در ذهن شما باشد که اصولا چه چیزی را باید در پروپوزال بنویسید و یک پروپوزال شامل چه قسمت هایی می شود؟

نکته اینجاست که ما یک الگوی واحد در تمامی دانشگاه های کشور نداریم و هر دانشکده ای دارای الگوی مخصوص به خود است. اما قسمت هایی هستند که در همه پروپوزال ها مشابه اند، قسمت هایی همچون بیان مسئله، ضرورت تحقیق، روش تحقیق، پیشینه پژوهش و فرضیات تحقیق.

نگارش پروپوزال مرحله مهمی در فرایند انجام پایان نامه است. وقتی یک پروپوزال به خوبی تدوین شده باشد، مانند یک نقشه، ادامه مسیر را تا انتها و تا روز دفاع به شما نشان می دهد. بنابراین هر چقدر که در نوشتن پروپوزال دقت به خرج دهیم، در نهایت پایان نامه بهتر انجام خواهد شد.

ما در تدوین پرپوزال به شما کمک می کنیم. تقریبا با همه پروپوزال های دانشگاه های کشور آشنا هستیم و به شما کمک می کنیم تا پروپوزال خود را تدوین کنید.

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست تدوین پروپوزال، از قسمت تماس با ما (اینجا) درخواست خود را ثبت نمایید. لطفا درخواست خود را به صورت دقیق شرح دهید.

مدیراما همیار شما در مسیر تحصیلی