دستیار پژوهش

خدمات دارالترجمه های رسمی در سراسر کشور همواره با نظارت دستگاه های قضایی ذی ربط انجام می پذیرد. از این رو تمامی مترجمین رسمی در کشور بایستی دارای مجوز تاییدیه از اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی بوده و در غیر اینصورت عنوان رسمی بودن از آنها سلب می گردد. رسمی آنلاین با در اختیار داشتن مترجمین رسمی تایید شده توسط دستگاه های قضایی مربوطه به انجام فعالیت در زمینه امور ترجمه رسمی مدارک و مکاتبات قانونی می پردازد. یکی از موارد کاربردی ترجمه رسمی، ترجمه مدارک حقوقی مربوط به شرکت ها و موسساتی می باشد که تحت عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل شناخته شده است. تبادل مبادلات تجاری و همچنین عقد قرارداد های مختلف در زمینه های کاری بین دو واحد از دو کشور مختلف، نیازمند ارائه ی اطلاعات و مدارک حقوقی طرفین می باشد. این مشاهدات از سوابق حقوقی طرفین به شناخت هر چه بیشتر آنها کمک نموده و تسهیل در مبادلات و همچنین خروجی های توافقی را متناسب با ایده آل طرفین، همگن می سازد. از این رو در می یابیم هرچه فرایند ترجمه رسمی دقیق تر و منسجم تر صورت پذیرد، موارد مذکور با نظام و شفافت بیشتری برای واحد و موسسه ی مقصد ارائه می شود. دلیل نظارت و پوشش کیفی موارد ترجمه رسمی از طریق تاییدیه مترجمان رسمی نیز به همین دلیل می باشد. چرا که هر آن مدرکی که نام حقوقی و قانونی را یدک بکشد در فرایند ترجمه مستلزم این پوشش خواهد بود.

رسمی آنلاین با ایجاد سهولت در فرایند ترجمه رسمی برای مخاطبین و همچنین سرعت بخشیدن به این مهم، تمامی مدارک، مکاتبات و سوابق اجرایی موسسه و یا شرکت جاری مخاطبین را در کوتاه ترین زمانی که مدنظر مخاطبین باشد، نسبت به سنجش فرایند ترجمه رسمی، به آنها ارائه می دهد. در قدیم برای ترجمه مدارکی که به شخصیت حقوقی نسبت داده می شد ضمن طی مراحل و اقدامات حضوری بسیار زیاد، مدت زمان بسیار زیادی را مشتری  بایستی صرف می نمود تا ترجمه وی آماده شده و سپس وارد مراحل تایید گردد. ولی امروزه تمامی این مشکلات با یک سفارش آنلاین ساده در رسمی آنلاین به پایان رسیده است و مدارک و مکاتبات حقوقی اکثر شرکتها و موسسات در هر زمینه ی فعالیتی، به سهولت در کوتاه ترین زمان ممکن ترجمه رسمی می شود و برای آنها ارسال می گردد. شما با وارد کردن مشخصات خود در رسمی آنلاین و ثبت نام در سایت یکی از مشترکین رسمی آنلاین خواهید شد و براحتی می توانید به ثبت سفارش اقدام نموده و خدمات ترجمه ی خود را  دریافت نمائید. در رسمی آنلاین شما می توانید از آخرین تعرفه های ترجمه رسمی ابلاغی از طرف اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی به تفکیک نوع فعالیت، مطلع شده و برای موارد قبلی خود برآورد هزینه ای داشته باشید. پس از ثبت سفارش در رسمی آنلاین فرایند شما مرحله به مرحله پیش می رود و شما با مراجعه به سایت می توانید از روند ترجمه ی خود مطلع شوید. به جهت درجه ی اهمیت مدارک مدارک شخصیت حقوقی شما در هر شاخه ی کاری، مدارک توسط پیک رسمی آنلاین، با نهایت امانت داری،  دریافت شده و بعد از انجام مراحل ترجمه و خاتمه ی کار، درب منزل و یا محل کار شما تحویل داده می شود.

با جرات و اطمینان می توان گفت که وب سایت رسمی آنلاین یکی از بهترین دارالترجمه های رسمی تهران است، اما خدمات این دارالترجمه تنها به شهر تهران محدود نیست و عزیزانی که در شهرستان خود برای دستیابی به انواع خدمات دارالترجمه رسمی با دشواری رو به رو هستند، می توانند با تماس تلفنی به مجموعه رسمی آنلاین از خدمات این دارالترجمه استفاده کنند.

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی آنلاین کلیک کنید

تلفن پشتیبانی: ۶۶۴۶۹۷۲۰-۰۲۱

http://www.rasmionline.com

 


ارسال دیدگاه
(الزامی) (الزامی)