ظهور و گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات و از جمله گل سرسبد این فناوری، یعنی اینترنت، تحولی عظیم در همه چیز بود. ابزاری که به ما کمک می کند ارتباطی به مراتب بزرگ تر، سریع تر و کم هزینه تر را با تقریبا هر کسی در دنیا برقرار کنیم. این مزیتی بزرگ برای یک پژوهشگر است که نیاز مبرم به وصل شدن به دیگران و نظرسنجی از آنها دارد.

طراحی پرسش نامه اینترنتی در واقع همان پرسش نامه های کاغذی هستند که کاربر به جای پر کردن آنها با قلم یا خودکار، آن ها را روی صفحه مانیتور و با ابزار کیبورد و موس تیک می زند.

طراحی پرسش نامه اینترنتی

طراحی پرسش نامه اینترنتی مدیریت

در نهایت مهمترین مسئله این است که یک موتور در پشت این سیستم جواب کاربران را در یک ساختار از پیش تعیین شده جای دهد تا برای تحلیل های بعدی آماده شوند. بنابراین به طور مختصر یک پرسش نامه مجازی به اجزای زیر نیاز دارد:

  • هاست و سروری که پرسش نامه بر روی آنها بارگذاری و لینک آن به کاربران داده شود.
  • یک ساختار منظم و شکیل که نشان دهنده سربرگ پرسش نامه، ابعاد و سوالات پرسش نامه و نهایتا طیف جواب دهی به پرسش نامه باشد.
  • یک موتورِ ثبت داده های جمع آوری شده که بعد از اتمام مرحله جمع آوری داده ها بتواند یک خروجی مانند فایل اکسل را به منظور تجزیه و تحلیل داده های خام جمع آوری شده ارائه دهد.
  • یک رایانامه طراحی شده که حاوی لینک پرسش نامه و توضیحات لازم باشد و برای جامعه هدف ارسال گردد.

مدیراما از امکانات سخت افزاری مجهزی برخوردار است و  می تواند یک پرسش نامه با چندین هزار بازدید در روز را پشتیبانی کند. همچنین قادر است ساختارهای زیبا و کاربرپسندی را تدوین کند و در نهایت موتور ذخیره سازی طراحی شده است تا داده های جمع آوری شده به بهترین نحو جهت استفاده های بعدی ذخیره شوند.

اگر در پژوهش خود به طراحی و به کارگیری پرسش نامه اینترنتی نیاز دارید، درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت کنید. همچنین مدیراما بانک های اطلاعاتی بزرگی از اساتید، دانشجویان و مدیران کشور در اختیار دارد که در صورت نیاز می تواند لینک نهایی پرسش نامه را برای آنها ارسال کند.

 ثبت درخواست طراحی پرسش نامه اینترنتی

همچنین می توانید از خدمات زیر در مدیراما استفاده کنید:

ثبت درخواست مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت

ثبت درخواست مشاوره انجام پروپزال کارشناسی ارشد مدیریت

ثبت درخواست مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

ثبت درخواست مشاوره تجزیه و تحلیل آماری

ثبت درخواست طراحی پرسشنامه

 

خرید پرسش نامه های مدیریتی