نشریات

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت مالی معمولا در زمان تحصیل و یا حتی پس از تحصیل، بنابر شرایط کاری خود یا برای ادامه تحصیل اقدام به نگارش مقالات علمی-پژوهشی یا علمی-ترویجی و چاپ آن در نشریات علمی مدیریت مالی می کنند. این مقالات یا استخراج شده از پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و رساله دکتری آنهاست یا اینکه دانشجویان خودشان شروع به بررسی پیشینه در زمینه مورد علاقه خود می کنند و پس از بررسی مقالات انجام شده در این زمینه، موضوعی جدید را انتخاب کرده و شروع به تدوین مقالات می کنند. انجام مقالات علمی – پژوهشی برای دانشجویان کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل دارند و برای فارغ التحصیلان دکتری که قصد کار و فعالیت در حوزه دانشگاه و تدریس دارند، رزومه خوبی فراهم می کند.

اما نوشتن مقاله ای که مورد تایید مجلات معتبر داخلی یا خارجی باشد کاری نسبتا دشوار است. و دانشجویان باید با توجه به موضوع مورد بررسی، نشریه مرتبط را انتخاب کرده و با مطالعه راهنمای تدوین مقالات علمی-پژوهشی کار خود را پیش ببرند تا در زمینه داوری و چاپ مقالات خود با کمترین اصلاحات مواجه شوند.

♣ مطلب مرتبط: راهنمای نگارش مقالات علمی – پژوهشی

در این راستا باشگاه دانشجویان مدیریت با ارائه لیستی از تمامی نشریات علمی مدیریت مالی مورد تایید وزرات علوم براساس آخرین تغییرات در تاریخ خرداد ۱۳۹۶، شما را همراهی می کند.

در جدولی  که در ادامه ارائه شده لیست تمامی نشریات علمی مدیریت مالی مورد تایید وزارت علوم ارائه شده است.

♣ مطلب مرتبط: تفاوت نشریات علمی پژوهشی و علمی-ترویجی

لیست نشریات علمی مدیریت مالی

لیست نشریات مدیریت مالی

♣ مطلب مرتبط: مشاوره نگارش مقالات علمی-پژوهشی

اگر برای تدوین مقالات علمی -پژوهشی و استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مدیریت مالی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، در خواست خود را در فرم تماس با ما ثبت نمایید. همچنین اگر در تحلیل داده های جمع آوری شده مقالات خود با مشکل روبه رو شدید ما همراه شما هستیم. مشکل خود را با ما در میان بگذارید.


ارسال دیدگاه
(الزامی) (الزامی)