دستیار پژوهش

مدیراما باشگاه تخصصی دانشجویان مدیریت است که توسط جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری مدیریت ایجاد شده است. باشگاه شامل سه بخش است، بخش اول سایت مدیراما شامل دانشنامه بزرگ مدیریت، که هر روزه مفاهیم کلیدی مدیریت را معرفی می کند، کنفرانس های پیش رو را اطلاع رسانی کرده، کتاب های مدیریتی پرکاربرد و نشریات علمی-پژوهشی را به شما معرفی می کند و اولویت های پژوهشی به روز را برای استفاده اساتید و دانشجویان اطلاع رسانی می کند. سایت مدیراما هر روزه به روز رسانی می شود تا پاسخگوی نیازهای دانشجویان باشد.

بخش دوم مدیراما؛ فروشگاه محصولات دانشی مدیریت است که در آن می توانید محصولات دانشی را در هشت دسته بندی خریداری کنید:

۱) مقاله بیس به روز جهت انتخاب موضوع پایان نامه، ۲) بسته مقالات ۱۰ الی ۲۰ تایی بر روی موضوعات مدیریتی، ۳) مبانی نظری جهت تدوین مبانی نظری و پیشینه پژوهش برای فصل دوم پایان نامه، ۴) پرسشنامه مدیریتی، ۵) پایان نامه های لاتین مدیریتی به روز، ۶) خلاصه کتاب های مدیریتی، ۷) ترجمه مقاله مدیریتی و ۸) کتاب های لاتین به روز و کاربردی

این محصولات همگی باصرف زمان و هزینه و توسط نیروهای خود مدیراما  تهیه شده که هم در زمینه سرچ قوی هستند و هم به پایگاه های علمی خارجی دسترسی دارند.

یکی دیگر از حوزه هایی که مدیراما در آن فعالیت می کند ارائه خدماتی در زمینه های زیر است:

۱) انتخاب موضوع پایان نامه و رساله دکتری، ۲) انجام پروپزال کارشناسی ارشد مدیریت، ۳) انجام پروپزال دکتری مدیریت، ۴) انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت، ۵) انجام رساله دکتری مدیریت، ۶) مشاوره روش تحقیق، ۷) تدوین پرسشنامه، ۸) طراحی پرسشنامه اینترنتی، ۹) تجزیه و تحلیل آماری، ۱۰) انجام مقالات علمی- پژوهشی و ۱۱) آماده سازی شما برای روز دفاع است.

در هر سه بخش سعی شده است تا کارها با بهترین کیفیت انجام و ارائه شوند. کیفیت کار در هر یک از زمینه، خصوصا انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و رساله دکتری تضمینی است، زیرا دانشجویان این مرحله از تحصیل را مهم ترین مرحله و آبروی تحصیل خود می دانند.

زمانی که درخواست انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری به باشگاه دانشجویان مدیریت وارد می شود پس از بررسی درخواست، با توجه به زمینه درخواست، انجام پروپزال، پایان نامه و یا رساله دکتری به افرادی محول می شود که در این زمینه به صورت تخصصی کار کرده اند و به خوبی می توانند پاسخگوی نیازهای دانشجویان گرامی باشند و کار شما را با بهترین کیفیت انجام دهند. مشاوران مدیراما متعهد می شوند در انجام پایان نامه شما از به روز ترین منابع استفاده کنند و تمامی مطالب با مرجع دهی کامل استفاده می شود. تمامی اصلاحاتی که از طرف دانشجو و اساتید به کار وارد شود به بهترین نحو انجام می شوند. مدیراما تا پایان با شما خواهد بود.


ارسال دیدگاه
(الزامی) (الزامی)