دستیار پژوهش

هر اتفاقی که در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برای شما افتاده است را فراموش کنید. فضای دکتری مدیریت تا حد زیادی متفاوت خواهد بود. از انتخاب موضوع رساله گرفته تا نحوه دفاع از آن باید خودتان را برای فرایندهای جدید آماده کنید.

اگر انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بر اساس مقاله بیس پیش می رود در دکتری مدیریت تمرکز شما باید بر یک موضوع با ایده ای نو و بدیع باشید که تا حدی غنای بیشتری از یک یا دو مقاله بیس داشته باشد. برای مثال در انتخاب موضوع رساله دکتری می توانید چندین مقاله را مطالعه و بر اساس ایده ای که از آنها گرفتید یک موضوع را پیشنهاد بدهید.

خیلی از رساله های دکتری مدیریت منجر به ارائه مدل می شوند و در خیلی از آنها به روش متفاوتی به یک موضوع نگریسته می شود.

نکته ای که باید در انتخاب موضوع رساله دکتری مدنظر قرار گیرد، داشتن تصویری واضح از مسیر و انتهای انجام کار است. همچنین باید در حوزه روش سعی کنید تا روش تحقیق رساله دکتری مدیریت بیشتر روش تحقیق آمیخته باشد. روش تحقیق آمیخته یعنی ترکیبی از روش های تحقیق کیفی و کمی باعث می شود تا پایان نامه هم پربار تر شود و هم نتایج بهتر و علمی تری به دست آید.

♣ مطلب مرتبط: انجام رساله دکتری مدیریت

موضوع رساله دکتری مدیریتمشاوره موضوع رساله دکتری مدیریت

مشاوره انتخاب موضوع رساله دکتری مدیریت در مدیراما؛ باشگاه دانشجویان مدیریت بیشتر مانند یک گفتمان با دانشجو است. موارد خیلی زیادی هستند که ما باید بدانیم تا بهتر بتوانیم در مورد انتخاب موضوع رساله به شما کمک کنیم. محل تحصیل شما، علائق و توانایی های پژوهشی شما، علائق و توانایی های آموزشی و پژوهشی گروه شما، تجربه های کاری و محل کار فعلی شما، میزان دسترسی شما به اطلاعات مختلف، برنامه شما برای آینده کاری و تحصیلیتان و خیلی مسائل دیگر باید در نظر گرفته شوند تا در نهایت به یک جمع بندی خوب برای انتخاب موضوع رساله دکتری مدیریت برسیم.

بنابراین مدیراما اصلا موضوعاتی از قبل تعیین شده ندارد که آنها را به شما بفروشد. مشاوران مدیراما نمی خواهند خیلی سریع به شما یک موضوع بدهند و به هیچ یک از جوانب بعدی کار فکر نکنند. ما به شما کمک می کنیم تا یک موضوع خوب برای رساله انتخاب کنید و یک تصویر واضح از ابتدا تا انتهای کار رساله دکتری مدیریت داشته باشید.

دانشجویان گرامی، جهت دریافت مشاورهِ انتخاب موضوع رساله دکتری مدیریت درخواست خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

ثبت درخواست پیشنهاد موضوع رساله دکتری مدیریت

پایان نامه مدیریت، پروپوزال مدیریت، موضوع پایان نامه مدیریت، مقاله بیس مدیریت، پایان نامه DBA، پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت، پایان نامه فوق لیسانس مدیریت، فصل دوم پایان نامه مدیریت، فصل سوم پایان نامه مدیریت، فصل چهارم پایان نامه مدیریت، فصل پنجم پایان نامه مدیریت، دانلود پایان نامه مدیریت، پروپوزال پایان نامه مدیریت، موضوع رساله دکتری، موضوع پایان نامه DBA، مبانی نظری پایان نامه، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت، هزینه انجام پایان نامه مدیریت، انتخاب موضوع رساله دکتری مدیریت، موضوع رساله دکتری مدیریتارسال دیدگاه
  1. درخواست چند موضوع رساله مدیریت آموزشی
    و تمایل به اجرا و انجام رساله ام.

    دیدگاه توسط مریم
    پاسخ
ارسال دیدگاه
(الزامی) (الزامی)

مرتب‌سازی بر اساس: